Aprilia Sportcity One 50 Street 2T e-shop

Tento skútr se již nevyrábí nebo už nelze objednat, aktuální nabídku skútrů Aprilia si prohlédněte ZDE.

Nový model Sport City one 50 Street 2t je hbitý, klidný a bezproblémový stroj. Skútr s "čerstvým" sportovním vzhledem a nízkou cenou za kvalitu.

Aprilia Sportcity One 50 Street 2T

U Sport City byla vždy důležitá velikost, kompaktnost a komfort. Anatomicky tvarované sedlo nabídne spoustu místa pro oba jezdce. Středně veliká kola jsou skvělá pro nový kurážný a lehký motor.

Jako u všech typů skútrů je motor uložen jako kyvná vydlice a je tlumený nastavitelným tlumičem nárazů. Díky přední hydraulické vidlici a středním kolům se širokými pneumatikami, které poskytují vysoký komfort jízdy, projedete jakýkoliv povrch silnice.

Rám
Sport City One má klasický otevřený kolébkový rám vytvořený ze silných ocelových trubek. Zaručuje vynikající tuhost, pro nejlepší citlivost řízení a poskytuje nejvyšší úroveň bezpečí. Sport City One je dokonalá kombinace prostorného komfortu a jedinečné ovladatelnosti. Sport City One 50 2T má 14ti-palcová kola s velkými pneumatikami (120/70), dohromady s tuhým rámem - garantují zacházení, které je žádáno zákazníkem. Vynikající komfort spolu se snadnou a intuitivní stabilitou jízdy. O brzdění stroje se starají 220 mm přední kotouč s dvou-pístkovým plovoucí třmenem, a 140 mm zadní bubnová brzda. To znamená okamžité zastavení.

Motor
Sport City One 2T je skutečně všestranné městské vozidlo. Živý 2t-motor disponuje 4.08 koně. Nejlehčí a nejhbitější skútr z modelové řady Sport City má optimálně nastavené automatické převodové poměry. Nabídne Vám tedy vynikající zrychlení, získáte tak maximální rychlost velmi rychle. Motocykl je vybaven elektrickým startérem. Nožní startování je zde také jako standardní výbava, takže nastartujete váš skútr vždy i s vybitou baterií. Hbité a živé zrychlení, to jsou hlavní kvality Sport City One 2T. Dostane vás z nejhustšího provozu tam kam potřebujete a s nejvyšší bezpečností. Tento 50ccm skútr je ideální pro mladé lidi, kteří chtějí vystupovat z davu a pohybovat se bez problému po městě.

Technická data
Maximální rychlost 45 km/hod
Maximální šířka 730 mm
Brzda přední/zadní kotouč/buben
Maximální délka 1947 mm
Maximální výkon 3,0 kW (4,08 BHP) při 6500 ot / min
Motor vzduchem chlazený jednoválec 2 taktní
Objem palivové nádrže 7 litrů (včetně rezervy 1,5 l)
Objem válců 50 cm3 (49,38 cm)
Přední pneumatika 120/70 14 "
Rozvor 1355 mm
Startování elektrické
Výška sedla 775 mm
Zadní pneumatika 120/70 14 "