Aprilia Sportcity Cube 300 e-shop

Tento skútr se již nevyrábí nebo už nelze objednat, aktuální nabídku skútrů Aprilia si prohlédněte ZDE.

Superbike ve světě městských skútrů.

K velké oblibě tohoto městského dravce výraznou měrou přispívá dynamický a přitom hospodárný motor s výkonem 22 k. Agregát se chlubí velice slušným kroutícím momentem, vyjádřeným stejnou hodnotou, tedy 22 Nm.

Aprilia Sportcity Cube 300 Aprilia Sportcity Cube 300 Aprilia Sportcity Cube 300 Aprilia Sportcity Cube 300 Aprilia Sportcity Cube 300 Aprilia Sportcity Cube 300 Aprilia Sportcity Cube 300

Praktičnost, elegance, agilita, stabilita, komfort a sportovní výkon - Sportcity Cube vlastní všechno, co uspokojí i nejnáročnějšího řidiče. Navržen a konstruován ke každodennímu intenzivnímu používání usiluje tento skútr o moderní, kompaktní linie a sportovní výkon, aniž by snižoval spolehlivost a komfort. 

Velká 15" kola společně s tuhým rámem jsou zárukou velmi jistého vedení skútru v dopravní špičce. Při kličkování mezi auty, nebo při dobývání okresní silnice plné křivolakých zatáček je Sportcity Cube ve vlastním živlu. Při jízdě na něm se budete zcela jistě skvěle bavit.

Účinnost dvojice předních brzdových kotoučů o průměru 260 mm oceníte při řešení krizových dopravních situací, o kterých není na našich silnicích nikdy nouze.

Řidičům, kterým učaroval sportovní vzhled Sportcity, ale svým řidičským oprávněním spadají do kategorie řízení skútru s maximálním výkonem 11kW, zůstává jasná volba: Sportcity 125 Cube.

Technická data
Maximální délka 2000 mm
Výška sedla 780 mm
Rozvor 1375 mm
Brzda přední/zadní kotoučová/kotoučová
Startování elektrické
Maximální šířka 880 mm (včetně zrcátek)
Maximální výška 1205 mm
Motor kapalinou chlazený horizontální 4-taktní jednoválec
Objem palivové nádrže 9 litrů (rezerva 2 litry)
Přední pneumatika 120/70 x 15"
Zadní pneumatika 130/80 x 15"