Aprilia Mojito 50 Custom e-shop

Tento skútr se již nevyrábí nebo už nelze objednat, aktuální nabídku skútrů Aprilia si prohlédněte ZDE.

Aprilia Mojito je jediný skútr na trhu do detailu inspirovaný světem cruiserů. Má klasický, nezaměnitelný vzhled, ale moderní a praktické vlastnosti, které jsou schopny uspokojit jakékoli požadavky městského provozu. Skútr s jedinečným stylem, který je mimořádně ovladatelný. Aprilia Mojito je dokonalý dopravní prostředek pro ty, kteří chtějí vyčnívat z davu.

Aprilia Mojito 50 Custom Aprilia Mojito 50 Custom Aprilia Mojito 50 Custom Aprilia Mojito 50 Custom Aprilia Mojito 50 Custom

Mojito 50 Custom je mezi ostatními skútry okamžitě rozpoznatelné a jeho linie nikdy nezestárnou. Design se vyznačuje jednoduchou a elegantní linií podtrženou chromovanými doplňky. Tento skútr byl vždy velmi populární nejen na evropském trhu.

Nyní je u něj ještě vylepšen vzhled a vybavení. Byly použity nové materiály a zdokonalen smysl pro detail s velkou praktičností. Na Aprilii Mojito je velmi snadné jezdit, a to i proto, že má nejnižší sedadlo ve své kategorii, což je perfektní i pro lidi, kteří ve světě jednostopých vozidel teprve začínají.

Inovace Mojita:

  • nová integrovaná madla pro spolujezdce
  • čiré blinkry
  • chromované boční lišty
  • nové potahy sedla ve stylu „krokodýlí" kůže

Kombinace 12-palcového předního kola s 10-palcovým zadním nabízí maximální hbitost a stabilitu, zaručující nejlepší adhezi v jakékoliv situaci. Mojito je jeden z nejnižších skútrů, takže uživatelé libovolné výšky dosáhnou vždy na zem a mají snadnou manipulaci se skútrem. Přes bohatou výbavu je velmi kompaktní. Mojito je perfektním řešením pro městskou dopravu se stylem a elegancí. Velký přední brzdový kotouč (190 mm) jemuž je nápomocen efektivní zadní bubnový brzdič vám umožní zastavit na velmi krátké brzdné dráze.

Technická data
Rozvor 1320 mm
Výška sedla 750 mm
Zdvihový objem 49 ccm
Brzda přední/zadní kotoučová/bubnová
Maximální délka 1900 mm
Maximální šířka 900 mm
Maximální výkon 3,2 kW (4,3 HP) při 6750 ot./min
Motor vzduchem chlazený jedno válec, 2-taktní
Objem palivové nádrže 7,5 litru (2 litry rezervy)
Přední pneumatika 120/70 x 12"
Startování elektrická + kop start
Zadní pneumatika 130/70 x 10"