Aprilia Mojito 125 Custom e-shop

Tento skútr se již nevyrábí nebo už nelze objednat, aktuální nabídku skútrů Aprilia si prohlédněte ZDE.

Aprilia Mojito je jediný skútr na trhu do detailu inspirovaný světem Cruiserů. Má klasický vzhled, ale moderní a praktické vlastnosti, které jsou schopny uspokojit jakékoli požadavky městské mobility. Skútr s jedinečným stylem který je mimořádně ovladatelný. Unikátní design a charakter má širokou škálu povrchů ve srovnání s konkurencí.

Aprilia Mojito 125 Custom Aprilia Mojito 125 Custom Aprilia Mojito 125 Custom Aprilia Mojito 125 Custom

Mojito je dokonalý dopravní prostředek pro ty, kteří chtějí vyčnívat v ulicích města z davu, proitože je mezi ostatními skútry okamžitě rozpoznatelné. Je to klasický skútr, jehož jednoduché a elegantní linie nikdy nezestárnou. Tento skútr byl vždy velmi populární nejen na evropském trhu.

Nyní je u něho vylepšen vzhled a vybavení. Byly použity nové materiály a zdokonalen smysl pro detail s velkou praktičností. Na Aprilii Mojito je velmi snadné jezdit, a to i proto, že má nejnižší sedadlo ve své kategorii, což je perfektní i pro lidi, kteří začínají ve světě jednostopých vozidel.

Inovace Mojita:

  • nová integrovaná madla pro spolujezdce
  • čiré blinkry
  • chromované boční lišty
  • nové elegantní potahy sedla z „krokodýlí " kůže

Kombinace 12-palcového předního kola s 10-palcovým zadním nabízí maximální hbitost a stabilitu, zaručující nejlepší adhezi v jakékoliv situaci. Mojito je jeden z nejnižších skútrů, takže uživatelé libovolné výšky dosáhnou vždy na zem a mají snadnou manipulaci se skútrem. Přes bohatou výbavu je velmi kompaktní, což z ní dělá perfektní vozidlo. Mojito je perfektním řešením pro městskou dopravu se stylem a elegancí. Velký přední brzdový kotouč (190 mm) jemuž je nápomocen efektivní zadní bubnový brzdič vám umožní zastavit na velmi krátké brzdné dráze.

Technická data
Výška sedla 755 mm
Maximální délka 1980 mm
Rozvor 1350 mm
Maximální šířka 920 mm
Brzda přední/zadní kotoučová/bubnová
Startování elektrické
Přední pneumatika 120/70 x 12"
Zadní pneumatika 130/70 x 10"
Maximální výkon 7,2 kW (9,8 HP) při 8250 ot,/min
Motor vzduchem chlazený jednoválec 4-taktní
Objem palivové nádrže 9,0 litrů (2 litry rezervy)
Zdvihový objem 124 ccm