Aprilia Atlantic 300 ccm e-shop

Tento skútr se již nevyrábí nebo už nelze objednat, aktuální nabídku skútrů Aprilia si prohlédněte ZDE.

Atlantic 300 je určen pro jezdce, kteří hledají bezpečný, rychlý a pohodlný stroj schopný prorazit v jakémkoliv provozu. Je perfektním skútrem na větší vzdálenosti, ale i pro městský provoz. Nabízí bezkonkurenční komfort, vysokou úroveň ochrany a překvapivě snadnou ovladatelnost a velkou manévrovatelnost.

Aprilia Atlantic 300 ccm Aprilia Atlantic 300 ccm Aprilia Atlantic 300 ccm Aprilia Atlantic 300 ccm Aprilia Atlantic 300 ccm

Je hbitý, kompaktní a působivě sportovní, poskytuje zároveň spoustu přepravní kapacity k uspokojení všech možných potřeb. Řidič i spolucestující mají dostatek prostoru, vynikající větrnou ochranu a ergonomii.

Atlantic 300, je v prvé řadě praktický stroj a každý detail byl navržen pro maximální funkčnost. Velkorysý prostor pro nohy a vysoký štít proti větru poskytnou pohodlnou jízdu v jakémkoliv prostředí. Pod sedadlem se nachází skladovacích prostor dostatečně velký pro integrální helmu. Také je zde šikovná 12V zásuvka pro dobíjení vašeho mobilního telefonu. A druhý uzamykatelný skladovacích prostor je zabudován hned pod řidítky.

Podvozek
Vysoce pevný trubkový rám z oceli s maximální torzní tuhostí a pevností. Ve spojení vynikajících doplňků, (brzdy, tlumiče) dělá z Atlanticu 300 extrémně stabilní a intuitivní skútr. Dokonce i začátečníci se svezou bez problémů. Široké pneumatiky také pomohou absorbovat výmoly a zároveň zaručují bezpečné brzdění. To je dalším silným bodem Atlanticu, je vybaven velkorysými brzdovými kotouči s integrovaným brzdovým systémem. Přední kotouč je 240 mm velký, zadní 190 mm.

Motor
Nejnovější generace motorů dodává nadprůměrný výkon s nízkou spotřebou paliva a minimálními emisemi splňujícími homologace Euro 3. Díky čtyřem ventilům a elektronickému vstřikování paliva má působivé zrychlení a dosahuje maximální rychlosti typické pro větší motory. Atlantic 300 je dokonalý stroj nejen pro město, ale i na túry po okolí.

Technická data
Výška sedla 770 mm
Brzda přední/zadní kotoučová/kotoučová
Maximální šířka 900 mm
Maximální délka 2100 mm
Maximální výkon 21,2 HP při 8500 ot./min
Maximální výška 1400 mm
Motor kapalinou chlazený 4-taktní jednoválec, SOHC se čtyřmi ventily
Objem palivové nádrže 10,5 litrů (2 litry rezerva)
Přední pneumatika 110/90-13"
Rozvor 1480 mm
Zadní pneumatika 130/70-13"
Zdvihový objem 244 ccm