Aprilia Atlantic 300 ccm e-shop

Tento skútr se již nevyrábí nebo už nelze objednat, aktuální nabídku skútrů Aprilia si prohlédněte ZDE.

Atlantic 300 je určen pro jezdce, kteří hledají bezpečný, rychlý a pohodlný stroj schopný prorazit v jakémkoliv provozu. Je perfektním skútrem na větší vzdálenosti, ale i pro městský provoz. Nabízí bezkonkurenční komfort, vysokou úroveň ochrany a překvapivě snadnou ovladatelnost a velkou manévrovatelnost.

Aprilia Atlantic 300 ccm Aprilia Atlantic 300 ccm Aprilia Atlantic 300 ccm Aprilia Atlantic 300 ccm Aprilia Atlantic 300 ccm Aprilia Atlantic 300 ccm Aprilia Atlantic 300 ccm Aprilia Atlantic 300 ccm Aprilia Atlantic 300 ccm Aprilia Atlantic 300 ccm

Je hbitý, kompaktní a působivě sportovní, poskytuje zároveň spoustu přepravní kapacity k uspokojení všech možných potřeb. Řidič i spolucestující mají dostatek prostoru, vynikající větrnou ochranu a ergonomii.

Atlantic 300, je v prvé řadě praktický stroj a každý detail byl navržen pro maximální funkčnost. Velkorysý prostor pro nohy a vysoký štít proti větru poskytnou pohodlnou jízdu v jakémkoliv prostředí. Pod sedadlem se nachází skladovacích prostor dostatečně velký pro integrální helmu. Také je zde šikovná 12V zásuvka pro dobíjení vašeho mobilního telefonu. A druhý uzamykatelný skladovacích prostor je zabudován hned pod řidítky.

Podvozek
Vysoce pevný trubkový rám z oceli s maximální torzní tuhostí a pevností. Ve spojení vynikajících doplňků, (brzdy, tlumiče) dělá z Atlanticu 300 extrémně stabilní a intuitivní skútr. Dokonce i začátečníci se svezou bez problémů. Široké pneumatiky také pomohou absorbovat výmoly a zároveň zaručují bezpečné brzdění. To je dalším silným bodem Atlanticu, je vybaven velkorysými brzdovými kotouči s integrovaným brzdovým systémem. Přední kotouč je 240 mm velký, zadní 190 mm.

Motor
Nejnovější generace motorů dodává nadprůměrný výkon s nízkou spotřebou paliva a minimálními emisemi splňujícími homologace Euro 3. Díky čtyřem ventilům a elektronickému vstřikování paliva má působivé zrychlení a dosahuje maximální rychlosti typické pro větší motory. Atlantic 300 je dokonalý stroj nejen pro město, ale i na túry po okolí.

Technická data
Výška sedla 770 mm
Brzda přední/zadní kotoučová/kotoučová
Maximální šířka 900 mm
Maximální délka 2100 mm
Maximální výkon 21,2 HP při 8500 ot./min
Maximální výška 1400 mm
Motor kapalinou chlazený 4-taktní jednoválec, SOHC se čtyřmi ventily
Objem palivové nádrže 10,5 litrů (2 litry rezerva)
Přední pneumatika 110/90-13"
Rozvor 1480 mm
Zadní pneumatika 130/70-13"
Zdvihový objem 244 ccm